1500پارچه فایبر گلاسTX

TX1500 محصول اولیه مورد استفاده در صنعت گرما و عایق سرد است. این است که با استفاده از texturized هوا دمیده نخ بافته شده، و آن را به عنوان یک ایده آل انعطاف پذیر پارچه عایق های غیر قابل احتراق است.

ادامه مطلب ...

HT800 پارچه فایبر گلاس پتو جوش

 

HT800 استفاده می شود اغلب پارچه عایق پشم شیشه در بازار است تا حد زیادی. استفاده از آن بیش از نشت از کشتی های معمولی و تعمیر دریایی را به صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و ساخت و ساز فلزی.

ادامه مطلب ...

پارچه فایبر گلاس 7628

7628 پارچه عایق فوق العاده نازک با انواع برنامه های کاربردی است و آن است که معمولا در بسته بندی های مواد معدنی و یا پشم سنگ و یا اسلب الیاف شیشه به بالش عایق و در بسیاری از HVAC مورد استفاده قرارو برنامه های کاربردی پوشش فر. بافته با پایان غیر تحریک پذیر صاف، 7628 قادر به جلوگیری از تحریک پوستی شایع در مواد معدنی یا سنگ wool.As آن نازک و انعطاف پذیر است، 7628 به راحتی می توانید سطوح اطراف ناهموار بسته بندی برای ارائه حفاظت موثر لایه بیرونی در برابر تماس های ناخواسته و یا انرژی گرمایی است .

ادامه مطلب ...

پارچه های شیشه ای سیلیکا ST600

 ST600is پارچه سیلیس با کارایی بالا برای استفاده با پاشیده فلز مذاب و دیگر محیط های درجه حرارت بالاتر. توانایی سیلیکا را به مقاومت در برابر مستمر فلز مایع مذاب باعث می شود آن را به عنوان یک صفحه نمایش جوشکاری برای حفاظت از پرسنل و تجهیزات حساس در نزدیکی این آثار به درجه حرارت بالا ایده آل. انعطاف پذیر و سبک، ST600 کاری ادامه داده اند به راحتی در اطراف گوشه ها و سطوح ناهموار برای ارائه عایق امن از گرمای بیش از حد.

ادامه مطلب ...

فایبر گلاس پارچه ALG4000

 

پارچه Aluminized ALG4000 هر دو فایبر گلاس خواص insulative همراه با تابش، استحکام کششی بازتاب و بالا نسبت به وزن درونی به تمام مواد آلومینیوم فراهم می کند.

ادامه مطلب ...