پارچه های شیشه ای سیلیکا ST600

 ST600is پارچه سیلیس با کارایی بالا برای استفاده با پاشیده فلز مذاب و دیگر محیط های درجه حرارت بالاتر. توانایی سیلیکا را به مقاومت در برابر مستمر فلز مایع مذاب باعث می شود آن را به عنوان یک صفحه نمایش جوشکاری برای حفاظت از پرسنل و تجهیزات حساس در نزدیکی این آثار به درجه حرارت بالا ایده آل. انعطاف پذیر و سبک، ST600 کاری ادامه داده اند به راحتی در اطراف گوشه ها و سطوح ناهموار برای ارائه عایق امن از گرمای بیش از حد.

 

ساخته شده به طور عمده (96٪) از نقطه ذوب زیاد در ترکیب سیلیس (SiO2 (سیلیس)-1600oC)، آن را نیز بسیار مقاومت در برابر اسیدهای مختلف خورنده. خواص طبیعی همراه با بافت ویژه می دهد ST600 ضریب کوچکی از انبساط حرارتی. بنابراین قادر به زنده ماندن تغییر دمای ناگهانی بدون پاره شدن، به طور قابل توجهی افزایش ارزش آن است در این منطقه آثار گرم است.

ST600has مقاومت در برابر درجه حرارت مداوم از 1100oC و می تواند مؤثر مقاومت تا 1600oC برای جرقه مذاب متناوب فراهم می کند. چگالی آن را نیز باعث می شود سبک و انعطاف پذیر بدون از دست دادن استحکام کششی، ایده آل برای حفاظت از سطوح ناهموار از فلزات مذاب سنگین.

اطلاعات فنی

توصیف

مشخصات

ترکیب شیمیایی

96٪ دی اکسید سیلیکون و یا SiO2 (سیلیس)

تراکم

560 گرم / متر مربع

قابلیت مقاومت در برابر دما

1100 ° C (حداکثر به طور مداوم)

نوع بافت

اطلس

رنگ

طلایی نور

پایان

حرارت و اسید

ضخامت

0.60mm

عرض

36 اینچ

طول رول

50 متر